Седиште од сунѓер за дрвена клупа

Седиште од сунѓер за дрвена клупа

500,00 ден

Delivery time

1
Категорија

Опис

Кретаивно дизајнирана и изработена подлога за клупа или поден душек за седење/играње со реупотреба на стар текстил.

* Материјалот од кој е изработен душекот е донација од компанија за производство на мебел и е хигиенски третиран за изработката.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Седиште од сунѓер за дрвена клупа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *